KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrer 12994026
nr 1299 4026
Miniatyrer
2 st, Porträtt av Ernst Nathorst-Böös (1918-1988) och Anne Nathorst-Böös, 7x5,9x7, Förgyllda silverramar, bruttovikt: ca 70+ 45 g
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:32:18
6/1 20:26:37